www.Edu-Chicago.com

Reklama

Na naszym portalu zamieszczamy głównie oferty wszelkich instytucji edukacyjnych “od przedszkola do uniwersytetu” – żłobków, przedszkoli, szkół publicznych, prywatnych, językowych i arystycznych oraz szkół i kursów zawodowych, szkół z programem “wiza studencka”, college’ów i uniwersytetów, korepetytorów i firm edukacyjnych.

Zapraszamy także wydawnictwa, księgarnie i biblioteki, centra kultury i sztuki, biura podróży, organizatorów zajęć pozalekcyjnych i wypoczynku dla dzieci i młodzieży, ośrodki sportu, rekreacji i turystyki do zamieszczania swoich ofert.

Ponadto zachęcamy kancelarie prawne, biura tłumaczeń, instytucje finansowe, firmy komputerowe i usług internetowych, gabinety medyczne, apteki, organizacje charytatywne, producentów i dystrybutorów zdrowej, organicznej żywności i leków pochodzenia naturalnego do umieszczenia swoich ogłoszeń.

Kontaktujemy bezpłatnie pracodawców, pracowników i partnerów biznesowych.

Aby Twoja oferta lub artykuł sponsorowany znalazł się na naszym portalu i dotarł do Twoich przyszłych klientów prosimy o bezpośredni  kontakt lub na adres: info@edu-chicago.com.

Ogłaszaj się z nami!